להזמנת כרטיסים חייגו 9377*

הרשמה לניוזלטר

סדנאות הפצה

יום שישי 08/07/2016 סינמטק 4, סינמטק ירושלים
12:00-12:45 – איך לבלוט בשצף התוכן
עולם הפסטיבלים וההפצה המסחרי מוצף בסרטים חדשים מדי שנה. כיצד לייחד את היצירה שלך ולגרום לה לבלוט? איך להגיע לקהל רחב ככל האפשר? באילו כלים דיגיטליים אפשר להיעזר בתהליך ההפצה? אסנת הנדלסמן-קרן, מפיקה, פאי סרטים ("בית לחם", "הגננת", "המילים הטובות"), אלסנדרו ראיה, מייסד ומנכ"ל Festival Scope – פלטפורמה המאפשרת לפסטיבלים מובילים ברחבי העולם להציג את הסרטים שלהם גם ברשת וז'וזי בנקוטי מחברת המכירות הבינלאומית MatchFactory, ינסו לענות על השאלות. בהנחיית המפיקה קארולינה דאובה.
13:00-14:00 – הפצת קולנוע תיעודי באופן מסחרי
הקולנוע התיעודי זוכה להצלחה מסחרית מפתיעה ומוצדקת בשנים האחרונות. השנה ראינו סרטים בינלאומיים כמו "איימי" וישראלים כמו "מר גאגא" ו"פרינסס שואו" פורצים מעבר לעולם הפסטיבלים היישר אל בתי הקולנוע והקהל הרחב. פיליפה קוברסקי, מנהלת חברת ההפצה Cinephil, תשוחח עם דילן לינר, סגן נשיא רכש והפקה בסוני קלאסיקס ואליסון תומפסון, מנהלת Cornerstone Films (שהפיצו בין השאר גם את הסרט Amy) על האתגרים, הפוטנציאל והטיפים הקטנים שהופכים סרט תיעודי להצלחה מסחרית.
14:30-17:00 – אתגרים בהפצת קולנוע ארט-האוס
המפיק גיום דה סיי (אריזונה פילמס) מגיש מבט מרתק על הפצת קולנוע ארט-האוס באירופה וארה"ב, שיסייע למפיקים ויוצרים –ותיקים וחדשים, להבין את עולם ההפצה של קולנוע בינלאומי. כיצד מתמודדים עם הסיכון הגבוה הכרוך בהפצה מסוג זה – וכיצד לעשות זאת בהצלחה.
סינמטק 4, סינמטק ירושלים. כניסה חופשית
חזרה לראש העמוד
סינמטק ירושלים
דרך חברון 11
ירושלים, 91083
טלפון | 02.5654333
קופות | 9377*