להזמנת כרטיסים חייגו 9377*

הרשמה לניוזלטר

2006

פסטיבל הקולנוע ירושלים ה-23

6-15.7.2006

סרט פתיחה: מישהו לרוץ איתו מאת עודד דוידוף

אורחים: רומן פולנסקי, אטום אגויאן, רוברט לנטוס, דברה וינגר, הווארד פיינשטיין, קתרין לה קלאף, מארק אנדרסון, שנטל אקרמן, ג'וש אפיגנאנסי, ווטר ברנדרכט, רם ברגמן, אלן ברלינר, דאג בלוק, רקס בלומשטיין, אנדרו בראונסברג, אנתוני ברגמן, מימו קלופרטסי, ג'ולי דפארדייה, מרקו טוליו ג'יורדנה, מיה גולדמן, סוול ואימאד נורי, מישל ריהאק, לילי ריבלין, שרון ריבו, אצ'י סטרו, אישטוואן סאבו, מייקל ג'יי וורנר, ארסיני חאנג'יאן, דניס רובר, דניאל לואיס, מארי-ג'וזה קרוז, פטרישיה רוזמה, שמחה יעקובוביץ'

 

פרסים לקולנוע הישראלי והבינלאומי
פרס וולג'ין לסרט עלילתי באורך מלא
NO אקזיט בימוי: דרור סבו
פרס וולג'ין לסרט התיעודי
מלון 9 כוכבים בימוי: עידו הר
בילעין חביבתי בימוי:שי כרמלי פולק
פרס וולג'ין לסרט הקצר
סימני דרך בימוי: שמעון שי
ציון לשבח
טוליה בימוי: רודיאון ברודסקי
פרס דרמות ע"ש ענת פרחי
משכנתא בימוי: שרון מימון, טל גרניט
רינגו וטאהר בימוי: ג'וני ערביד
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר - הסרט העלילתי
גרבאויצה בימוי: יאסמילה זבאניץ'
ציון לשבח
בית קפה על הגבול בימוי: קאמבוזיה פארטובי
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר - פרס לסרט התיעודי
לא עוד דמעות אחותי בימוי: הלן קלודבסקי
ציון לשבח
באוקטובר רעדה הארץ בימוי: ג'ולי גל
פרס החוויה היהודית, בתרומת מיכאלה וליאון קונסטנטינר
פרס ליה לסרט בנושא מורשת היהודית
החזן בימוי: ז'וזה מורדר
ציון לשבח
החברים של נדיה בימוי: חנוך זאבי
פרס יו"ר יד ושם לסרטים העוסקים בנושא השואה
הטיול של נינה בימוי: לנה איינהורן
ציון לשבח
הבית של נינה בימוי: רישאר דמבו
ברוח החופש - מיזם קולנועי מייסודם של סינמטק ירושלים, פרוייקט קולנוע – קרן רבינוביץ'
שאהידות שיבויים ע"י נטלי אסולין-שוורץ. ויופק ע"י איילת אפרתי וטליה קלינהנדלר
(הסרט יוצג בפסטיבל ה – 24 לקולנוע ירושלים 2007)
שווים – מיזם קולנועי מיסודם של סינמטק ירושלים, קרן גשר לקולנוע רב תרבותי והרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו
עֲבדֵי קבלן בבימוי דוד אופק ובהפקת עדנה ואלינור קוברסקי
(הסרט יוצג בפסטיבל ה – 24 לקולנוע ירושלים 2007)
פרס הפורום לשימור הזיכרון האודיו-ויזואלי באדיבות חברת ישראכרט
מצור סירטו של סרגיי לוזניצה
תחרות הקולנוע הניסיוני מטעם פסטיבל ירושלים והזירה הבין-תחומית
1948 בימוי: גל טושיה
סרט חד-פריימי על אמנים בצומת בימוי: נועם כוזר, איוון מלטין
צבע בימוי: אפי וויס, אמיר בורנשטיין
הוקרה על מפעל חיים:
רומן פולנסקי
אות הוקרה:
רוברט לנטוס
אטום אגויאן
אלי כהן
 
NO אקזיט
מלון 9 כוכבים
בילעין חביבתי
מצור
מישהו לרוץ איתו

סרטים בינלאומיים בולטים
12:08 מזרחה לבוקרשט בימוי: קורנליו פורומבויו
37 שימושים בכבשה מתה בימוי: בן הופקינס
התפוח של אדם בימוי: אנדרס תומס ינסן
במאקו בימוי: עבד א רחמן סיסוקו
מצור בימוי: סרגיי לזניצה
בית קפה על הגבול בימוי: קאמבוזיה פארטובי
צ'יינה בלו בימוי: מיכה פלד
יום לילה יום לילה בימוי: ג'וליה לוקטב
Drawing Restraint 9 בימוי: מאתיו בארני
נהדר! היסטוריה של הקולנוע הקווירי בימוי: ליסה אדס, לזלי קליינברג
הנני בימוי: דורוטה קדז'ייאבסקה
מאתיו בארני: ללא ריסון בימוי: אליסון צ'רניק
מדריך הסוטה לקולנוע בימוי: סופי פיינס
מכוון הפסנתרים של רעידות האדמה בימוי: טימותי קיי, סטיבן קיי
שיר השירים בימוי: ג'וש אפיגנאנסי
טאקשים בימוי: טאקשי קיטאנו
שלוש פעימות בימוי: הו שיאן-שיין
הכינור בימוי: פרנסיסקו וארגס
קלטות מלחמה בימוי: דבורה סקרנטון
ער לרווחה בימוי: אלן ברלינר
מותו של האדם העמל בימוי: מיכאל גלאבוגר
הקודם
הגדל
הבא
Next Page 
חזרה לראש העמוד
סינמטק ירושלים
דרך חברון 11
ירושלים, 91083
טלפון | 02.5654333
קופות | 9377*