להזמנת כרטיסים חייגו 9377*

הרשמה לניוזלטר

2005

פסטיבל הקולנוע ירושלים ה-22

7-16.7.2005

סרט פתיחה: מלחמת העולמות מאת סטיבן שפילברג

אורחים: קארן שחנאזרוב, בודהאדב דאסגופטה, איליה חרז'אנובסקי, כריס מקדונלד, מריון דורלינג, מריאן ברגמן, שרון ריבו, ניב פיכמן, פטר פורגש, לי קנג שאנג, ויקטור סילאקונג קרינגסק, ז'אן-קסאווייה דה לסטראד, צאי מינג-ליאנג, מישל אוחיון, דויד פוטנאם, פולה רפפורט

פרסים לקולנוע הישראלי והבינלאומי
פרס וולג'ין לסרט עלילתי באורך מלא
איזה מקום נפלא בימוי:אייל חלפון
פרס וולג'ין לסרט התיעודי
סיסאי בימוי: דוד גברו
פרס וולג'ין לסרט הקצר
אקונומיקה בימוי: אלון בנארי
ציון לשבח
שב בשקט בימוי: סמאח זועבי
מענק הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה
אייבי נתן – עם שקיעת החמה בימוי: איתן חריס
פרס הקרן לירושלים למצוינות בתסריטאות
קרוב לבית וידי בילו, דליה הגר
פרס דרמות ע"ש ענת פרחי
ילדי CCCP פליקס גרצ'יקוב
ציון לשבח
לילה אפל בימוי: ליאוניד פרודובסקי
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר – הסרט העלילתי
צבים יכולים לעוף בימוי: בהמן גובאדי
ציון לשבח
מחילה
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר – פרס לסרט התיעודי
מכרה השטן בימוי: קיף דוידסון, ריכרד לאדקני
ציון לשבח לסרט תיעודי
ההשתלטות
פרס החוויה היהודית לסרט העלילתי
רק בן אדם טרזה דה פליגרי, דומיניק הררי
פרס החוויה היהודית לסרט התיעודי
בחורי ריצ'י כריסטיאן באוור
ציון לשבח
יומנו של קלמפרר בימוי: סטן נוימן
רנה ואני בימוי: ג'ינה אנג'לון
תחרות הקולנוע הניסיוני מטעם פסטיבל הקולנוע והזירה הבין-תחומית
סבתא שלי אוהבת אותי בימוי: דנה טל
ברוח החופש- מיזם קולנועי מייסודם של סינמטק ירושלים, פרוייקט קולנוע – קרן רבינוביץ' ושידורי קשת:
תוצרת פלסטין יבויים ע"י איילת הלר ועבד אל סאלם שחאדה ויופק ע"י אסנת טרבלסי
תחרות היצירה הצעירה ע"ש וים ון ליר
פרס ראשון (עלילתי) – גל בשמיים, בימוי: אפרת רסנר
פרס שני (עלילתי) – המלחמה שלנו בימוי: איגור רחלין
פרס שלישי (עלילתי) – גולם, בימוי: ברית הראל
הסרט התיעודי – ת.ז 057992455, בימוי: מיכאל ממנוב
הוקרה על מפעל חיים:

זאב רווח
מיכה שגריר

אות הוקרה:
קרן שחנאזרוב
איזה מקום נפלא
סיסאי
קרוב לבית
צבים יכולים לעוף
מלחמת העולמות
סרטים בינלאומיים בולטים:
4 בימוי: אילה חרז'אנובסקי
להרגיש בבית בימוי: קים קי דוק
באב אל שמס בימוי: יוסרי נסראללה
קפה לומייר בימוי: הו הסיאו-הסיין
רדוף חלומות בימוי: בודהאדב דאסגופטה
קאובוי דל אמור בימוי: מישל אוחיון
מותו של לזרסקו בימוי: כריסטי פויו
השטן ודניאל ג'ונסטון בימוי: ג'ף פויירזייג
עונת הברווזים בימוי: פרננדו איימבקה
הרוח של הנרי לנגלואה בימוי: ז'אק רישאר
מולאדה בימוי: עוסמן סמבן
לוס מוארטוס בימוי: ליסנדרו אלונסו
התרסקות בימוי: פול האגיס
סופי שול: הימים האחרונים בימוי: מארק רותמונד
גרם המדרגות בימוי: ז'אן-קסאווייה דה לסטראד
מעשיה קולנועית בימוי: הונג סאנג סו
ספר להם מי אתה בימוי: מארק וקסלר
צבים יכולים לעוף בימוי: בהמן גובאדי
אפ אנד דאון בימוי: יאן חרבייק
עננה הפכפכה בימוי: צאי מינג ליאנג
אשה היא עתידו של האיש בימוי: הונג סאנג סו
העולם בימוי: ג'יה ז'אנג-קה
הקודם
הגדל
הבא
Next Page 
חזרה לראש העמוד
סינמטק ירושלים
דרך חברון 11
ירושלים, 91083
טלפון | 02.5654333
קופות | 9377*