להזמנת כרטיסים חייגו 9377*

הרשמה לניוזלטר

2003

פסטיבל הקולנוע ירושלים ה-20

10-19.7.2003

סרט פתיחה: גיבור מאת ז'אנג יימו

אורחים: ג'פרי גילמור, אורי פרוכטמן, דויד קוסטוב, האני אבו-אסד, וולפגנג בקר, ז'אן פייר דארדן, לוק דארדן, עמוס קולק, אביבה סלזין, שון וולש, ואוטר בארנדרכט, סנדרין בראואר, פייר מנחם, מישל ריהק, דיאן ויירמן

פרסים לקולנוע הישראלי והבינלאומי
פרס וולג'ין לסרט עלילתי באורך מלא
האסונות של נינה (קומדיה עצובה מאוד) בימוי: שבי גביזון
ציון לשבח
מסעות ג'יימס בארץ הקודש בימוי: רענן אלכסנדרוביץ'
פרס וולג'ין לסרט התיעודי
ערוצים של זעם בימוי: ענת הלחמי
פרס מיוחד (חבר השופטים)
בשם האלוהים בימוי:דן סיטון, תור בן-מיור
פרס וולג'ין לסרט הקצר
הריקוד של אמא בימוי: זלדה חוחא

ציון לשבח

עונג שבת בימוי: מיכל ברזיס ועודד בן נון
עשה שאדע בימוי: יובל שמעוני

מענק הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה
(נ)תיבה בימוי: לינה צ'פלין
פרס הקרן לירושלים למצוינות בתסריטאות
שבי גביזון האסונות של נינה (קומדיה עצובה מאוד)
פרס דרמת טלויזיה ע"ש ענת פרחי
"תיאום כוונות" בימוי:איל חלפון
פרס סדרת טלויזיה ע"ש ענת פרחי
"מעורב ירושלמי" בימוי: ינקול גולדווסר, ניר ברגמן
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר – הסרט העלילתי
"נשיקה על הלחי" בימוי מאני ראטנם
ציון לשבח
"ימי שני בשמש"בימוי: פרננדו לאון דה ארנואה
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר – הסרט התיעודי
"פורד טרנזיט"בימוי: האני אבו אסעד
פרס החוויה היהודית לסרט העלילתי
"שדה עצי הליבנה" בימוי:מרסלין לורידן-איבנס
ציון לשבח
"גבירטיג" בימוי: לוקאס שטפניק ורוברט שינדל
"המפלט האחרון" בימוי:פייר קורלניק
פרס החוויה היהודית לסרט התיעודי
"מאה ילדים שלי" בימוי:עמליה מרגולין, אושרה שוורץ
ציון לשבח
"אהבה בת אלמוות: סיפורים אמיתיים על אומץ וגורל" בימוי: הלן קלודבסקי
"חיים במיסתור: ילדי השואה ומציליהם" בימוי: אביבה סלזין
פרס קרן ירושלים ליוצר בתחום וידאו אקספרמנטלי
"אם ורק" יורם רון
תחרות היצירה הצעירה ע"ש וים ון ליר
פרס ראשון (עלילתי) – "קרון מסע" בימוי: עמית צרפתי, תיכון רביבים, ראשל"צ
פרס שני (עלילתי)– "על גבול החלום" בימוי: מוריה קראוס, אולפנת עופרה
פרס שלישי (עלילתי) –" FREE YOUR MIND" בימוי: עודד בן ארי, תיכון מקיף יהוד
הסרט התיעודי – "חזרה הביתה" בימוי: ברכה ביאדגלין, הכפר הירוק
הוקרה על מפעל חיים:
אריה אליאס
אות הוקרה:
אנוק איימה
הוקרה מיוחדת:
אברהם דשא (פשנל)
האסונות של נינה
מסעות ג'יימס בארץ הקודש
ערוצים של זעם
פורד טרנזיט
גיבור
סרטים בינלאומיים בולטים:
קו 174 בימוי: ז'וזה פאדיליה
לתפוס את הפרידמנים בימוי: אנדיו ג'ארקי
שנתיים אחרי... בימוי: אנייס וארדה
אדי בימוי: פיוטר טז'אסקלסקי
אב ובנו בימוי: אלכסנדר סוקורוב
הבן בימוי: ז'אן פייר ולוק דארדן
המקלטים והמלקטת בימוי: אנייס וארדה
להתראות, לנין! בימוי: וולפגנג בקר
מחכים לאושר בימוי: עבד א רחמן סיסוקו
עסקים מהגיהנום בימוי: אנדיו לאו, אלן מאק
האי בימוי: קוסטנצה קאטריו
קן פארק בימוי: לארי קלרק, אד לחמן
השממה הגדולה האחרונה בימוי: דויד מקנזי
ימי שני בשמש בימוי: פרננדו לאון דה ארגואה
מר וגב' אייר בימוי: אפרנה סאן
הארכיטקט שלי בימוי: נתנאל כהאן
רספירו בימוי: עמנואלה קריאלזה
תיבה רוסית בימוי: אלכסנדר סוקורוב
הים בימוי: בלטסר קורמאקור
חיים במיסתור: ילדי השואה ומציליהם בימוי: אביבה סלזין
ודייק! בימוי: ג'פרי בליץ
סימפטיה למר נקמה בימוי: פארק צ'אן-ווק
משוחררים ממעצורים בימוי: ז'יא ז'אנג-קה
הקודם
הגדל
הבא
חזרה לראש העמוד
סינמטק ירושלים
דרך חברון 11
ירושלים, 91083
טלפון | 02.5654333
קופות | 9377*