להזמנת כרטיסים חייגו 9377*

הרשמה לניוזלטר

2001

פסטיבל הקולנוע ירושלים ה-18

12-21.7.2001

סרט פתיחה: שרק מאת אנדיו אדמסון ו-ויקי ג'נסון

אורחים: סטפן פרירס, בי. זי. גולדברג, הנרי בין, מרגוז'טה שמסווקה, פרזאן אוזפטק, ראדו גבארה, אנדרי סמירנוף, ורוניק קייל, דיוויד קסלר, דיאן ואיירמן

 

פרסים לקולנוע הישראלי והבינלאומי

פרס וולג'ין לסרט עלילתי באורך מלא
"חתונה מאוחרת" בימוי: דובר קוסאשוולי
פרס וולג'ין לסרט התיעודי
"זמני" בימוי: איילת מנחמי ואילונה אריאל
ציון לשבח
"אסורות" בימוי: ענת אבן ועדה אושפיז
פרס וולג'ין לסרט הקצר
"כדור" בימוי: עמיר גלעד ואלירן קנולר
ציון לשבח
"תחושות בטן" בימוי: סיגלית ליפשיץ
"מינוס פלוס" בימוי:שחר כהן
מענק התפנות מטעם הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה
"המפתח" בימוי: דן ונואית גבע
פרס ליפר לתסריט המצטיין
"ג'ירפות" צחי גראד
"זמני" איילת מנחמי ואילונה אריאל
מענק הפקה מטעם נגה תקשורת, שירות הסרטים הישראלי וסינמטק ירושלים
"קשר השתיקה" בימוי: דן סיטון ונורית קידר
פרס דרמות, סדרות ותסריט טלוויזיה
פרס לסדרת הדרמה הטובה ביותר ע"ש ענת פרחי
"מיי פירסט סוני" אורי ברבש, אורי סבג ועינת ביקל
פרס לדרמה הבודדת הטובה ביותר ע"ש ענת פרחי
"שיעור מולדת: אמא ו'" בימוי:שחר רוזן
פרס קרן ירושלים לבמאים ישראלים חדשים
דובר קוסאשווילי לסרט "חתונה מאוחרת"
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר- הסרט העלילתי
דניאלה גליאנונה על סרטו "שנות חיינו"
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר - הסרט התיעודי
יפעת קידר "לאן את נוסעת"
ציון לשבח
"בצל המקארתיזם" קארל פראנסיס
מנהלת הפסטיבל העניקה פרס מיוחד לבמאי
בי זי גולדברג על סרטו "הבטחות"
פרס החוויה היהודית לסרט העלילתי
"תחרות לא הוגנת" בימוי: אטורה סקולה
פרס החוויה היהודית לסרט התיעודי
"לפניך ברעדה" בימוי:סנדי שמחה דובובסקי
ציון לשבח
"המאמין"
"מחכים למשיח"
"סטרומה"
תחרות היצירה הצעירה ע"ש וים ון ליר
פרס ראשון – " כנפי השכינה" ביה"ס רנה קאסן
פרס שני – "ועדת חריגים" ביה"ס חוף הכרמל
"מאיר המהיר" ביה"ס לאומנויות רמה"ש
הסרט התיעודי – "JUST BE"ביה"ס זיו ירושלים
הוקרה על מפעל חייים:
סטיבן פרירס
אות הוקרה:
מארק רוזנבאום

 חתונה מאוחרת

סרטים בינלאומיים בולטים:
לאחותי! בימוי קתרין בריאה
הסרט של אנגלוס בימוי פטר פורגש
בנגקוק המסוכנת בימוי אוקסיד פאנג, דני פאנג
לפני שהלילה יורד בימוי ג'וליאן שנאבל
המאמין בימוי הנרי בין
אחי בימוי טאקשי קיטאנו
באשמת וולטר בימוי עבד אל קשיש
תנו לי מחסה בימוי דויד ואלברט מייזלס, שרלוט זוורין
הדויג והשארית העצבנית בימוי ג'ון קמרון מיטצ'ל
מאה הצעדים בימוי מרקו טוליו ג'ורדנה
הנני אחיו של ג'וש פולנסקי בימוי רפאל נג'רי
מצב רוח לאהבה בימוי וונג קאר-ואי
תום בימוי פול קוקס
אזור הבטחון בימוי צ'אן-ווק פארק
נוף בימוי מרטין שוליק
ממנטו בימוי כריסטופר נולן
פלטפורם בימוי ז'יא ז'אנג-קה
שבועה בימוי שון פן
הבצה בימוי לוקרסיה מרטל
הצליל הכי מתוק בימוי אלן ברלינר
העיר רגועה בימוי רובר גדיגאן
לפניך ברעדה בימוי סנדי שמחה דובובסקי
הבתול בימוי דייגו דונהופר
מחכים למשיח בימוי דניאל בורמן
מים חמימים תחת גשר אדום בימוי שוהיי אימאמורה
הרמוניות ורקמייסטר בימוי בלה טאר
מה השעם שם? בימוי צאי מינג ליאנג
שנות חיינו בימוי דניאלה גאליאנונה

הקודם
הגדל
הבא
חזרה לראש העמוד
סינמטק ירושלים
דרך חברון 11
ירושלים, 91083
טלפון | 02.5654333
קופות | 9377*