להזמנת כרטיסים חייגו 9377*

הרשמה לניוזלטר

2009

פסטיבל הקולנוע ירושלים ה-26

9-18.7.2009

סרט פתיחה: סיפור גדול בימוי: שרון מימון, ארז תדמור

אורחים: תאו אנגולופולוס, קארין אלבו, מיכאל ורהובן, לארי ווינסטין, ג'ייקוב ואנג, סרגיי סימגין, מראט סארולו,ג'ראלד פרי, פיטר רוג'ר, מריה ויקטוריה מניס, מריון ליין

פרסים לקולנוע הישראלי והבינלאומי
פרס וולג'ין לסרט עלילתי באורך מלא
עג'מי בימוי: סכנדר קובטי, ירון שני
פרס וולג'ין לסרט התיעודי
דיפלומט בימוי: דנה גורן
ציון לשבח
כן המפקדת בימוי: דני סיטון, איציק לרנר
כמו לילית בימוי: איתן חריס
אחרי הסוףבימוי: ענת אבן
פרס וולג'ין לסרט הקצר
סיור מודרך בימוי: בנימין פרידנברג
ציון לשבח
גן עדן אבוד  בימוי: מיכל ברזיס, עודד בן נון
דיפלומה בימוי: יעל קיים
פרס דרמות ע"ש ענת פרחי
פרי לנד בימוי: גור בנטוויץ'
סדרת תעודה
בדרך הביתה יוצרי הסדרה: תומר היימן, ברק היימן
ציון לשבח
אורח לרגע יוצרי הסדרה: תימי לוי, שירי קליינמן
אנימציה
כנפיים בימוי: סשה בושויב
סרט תיעודי קצר
תולדות המנוצחים בימוי: יעל ראובני
ציון לשבח
חורף 42 בימוי: איהאב טרביה
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר – הסרט העלילתי
סיפורי יודוק בימוי: אנדז'יי פידיק
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר – פרס לסרט התיעודי
בורמה VJ, דיווחים מוברחים בימוי: אנדרס אוסטרגארד
ציון לשבח
בדרך לגן עדן בימוי: סימון ברנד
פרס פיפרסקי
בורמה VJ, דיווחים מוברחים בימוי: אנדרס אוסטרגארד
פרס החוויה היהודית, בתרומת מיכאלה וליאון קונסטנטינר
פרס ליה לסרטים העוסקים במורשת יהודית
הקרסוצקי האחרון בימוי: י. א. קרסוצקי
ציון לשבח
פרס יו"ר יד ושם לסרטים העוסקים בנושא השואה
הכישלון האנושי בימוי: מיכאל ורהובן
פרס הפורום לשימור הזיכרון האודיו-ויזואלי
הארלן, בצילו של היהודי זיס בימוי: פליקס מולר
הוקרה על מפעל חיים:
יוסף שילוח
יצחק (איז'ו) ונורית שני
תאו אנגולופולוס
אות הוקרה:
בית הספר לקולנוע ולטלוויזיה ע"ש סם שפיגל, ירושלים

 

עג'מי
דיפלומט
סיור מודרך
הכישלון האנושי
סיפור גדול
סרטים בינלאומיים בולטים:
לצאת לדרך בימוי: סם מנדס
צ'ה בימוי: סטיבן סודברג
השליח בימוי: אורן מוברמן
עדיין מתהלכים בימוי: הירוקאזו קורה-אדה
הצוק האדום בימוי: ג'ון וו
אבר הזמן בימוי: תאו אנגלופולוס
לנצח בימוי: מרקו בלוקיו
האימפריה האבודה/מחלקה מס. 6 ליופי בימוי: קארן שחנזרוב
מחוץ למים בימוי: אנדראה ארנולד
רמברנדט: אני מאשים בימוי: פיטר גרינאווי
גן עדן עלי אדמות בימוי: דיפה מהטה
חמש דקות של גן עדן בימוי: אוליבר הירשביגל
35 לגימות של רום בימוי: קלר דני
לולה מונטז בימוי: מקס אופולס
כשלון אנושי בימוי: מיכאל ורהובן
ולנטינו: הקיסר האחרון בימוי: מאט טירנאוור
צעירים לנצח בימוי: סטיבן ווקר
תיבת נגינה קוריאנית בימוי: אולריקה אוטינגר
ררברג וטרקובסקי: הצד ההפוך של 'סטלקר' בימוי: איגור מייבורודה

חזרה לראש העמוד
סינמטק ירושלים
דרך חברון 11
ירושלים, 91083
טלפון | 02.5654333
קופות | 9377*