להזמנת כרטיסים חייגו 9377*

הרשמה לניוזלטר

2010

פסטיבל הקולנוע ירושלים ה-27

8-17.7.2010

סרט פתיחה: נקודת איסוף בימוי: רוזלין בוש

פרסים לקולנוע הישראלי והבינלאומי
פרס חג'ג' לסרט באורך מלא
הדקדוק הפנימי בימוי: ניר ברגמן
פרס ון ליר לסרט ראשון/שני
המשוטט בימוי: אבישי סיון

פרס ון ליר לסרט התיעודי

שתיקת הארכיון בימוי: יעל חרסונסקי
פרס הבימוי לסרט התיעודי
ירמיהו ערן פז
צל"ש - חיים יקרים
בימוי: שלומי אלדר
פרס אדלי הופנברג לסרט קצר
סופייר פירס ח'ורי
פרס ון ליר לסרט סטודנטים עלילתי קצר
עזרה ראשונה  בימוי: ירדן כרמין
פרס דרמות ע"ש ענת פרחי
התפרקות בימוי: נינה מנקס
צל"ש
איבן יוצרי הסדרה: אנטון צ'יקישב
אנימציה
בעלת הנס בימוי: מיכל אבולעפיה ומורן סומר
פרס חג'ג' למשחק בסרטים באורך מלא
פרס השחקנית: הילה פלדמן, אפרת בן צור, עלית קרייז וגל סלומון וביום השלישי
פרס השחקן: אסף בן שמעון התגנבות יחידים
פרס JCC ניו יורק לשיווק והפצה של סרטים באורך מלא בארה"ב
התגנבות יחידים המפיקים מרק רוזנבאום, איתי תמיר, מיכאל רוזנבאום, סופידולק ומישל ז'נה
פרס חג'ג' לעריכה
המדריך למהפכה אמיר טיר ומאור קשת
פרס חג'ג' למוסיקה
אנדנטה אסף תג'ר
פרס ון ליר לצילום
המשוטט שי גולדמן
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר – הסרט התיעודי
אויבי העם בימוי: רוב למקין ותט סמבאת
ציון לשבח
בודרוס בימוי: ג'וליה באכה, רונית אבני ורולה סלאמה
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר – פרס הסרט העלילתי
בלתי חוקיים בימוי: טוני מסה דפאס
ציון לשבח
חירות בימוי: טוני גטליף
פרס קולנוע משנה עולם של הקרן החדשה לישראל
הרכבת האחרונה הביתה בימוי: נטע לוי
ציון לשבח
שלום כיתה ב' בימוי: טוני גטליף
פרס החוויה היהודית, בתרומת מיכאלה וליאון קונסטנטינר
פרס ליה לסרטים העוסקים במורשת יהודית
חיים בזמן המלחמה בימוי: טוד סולונדז
ציון לשבח
טרוצקי בימוי: ג'ייקוב טירני
פרס יו"ר יד ושם לסרטים העוסקים בנושא השואה
קברט ברלין בימוי: פביאן רוסו לנואר
ציון לשבח
דו"ח קרסקי בימוי: קלוד לנצמן
פרס הפורום לשימור הזיכרון האודיו-ויזואלי
שתיקת הארכיון בימוי: יעל חרסונסקי
ציון לשבח
סטלין חשב עליך בימוי: קווין מק'ניר
פרס הקרן לירושלים לסרט האקספרימנטלי הישראלי
שירה שנועדה להרוג בימוי: נדב בן נון
פרס שני
מסך בימוי: טלי קרן
הוקרה על מפעל חיים:
משה ולאון אדרי
אות הוקרה:
עדנה ודן פיינרו

 

הדקדוק הפנימי
שתיקת הארכיון
המשוטט
חיים בזמן מלחמה
נקודת איסוף
סרטים בינלאומיים בולטים:
רהיטים זעירים בימוי: לנה דנהם 
תני בבקשה בימוי: ניקול הולופסנר
קר עד העצם בימוי: דברה גראניק
דוד בונמה יכול לזכור את חייו הקודמים בימוי: אפיצ'אטפונג ויראסתקול
יום שלישי אחרי חג המולד בימוי: ראדו מונטאן 
מחווה למרצ'לו מסטרויאני
אף אחד לא שמע על חתולים פרסיים בימוי: בהמן גובאדי
כחול הזקן בימוי: קתרין ברייה 
קרלוס בימוי: אוליביה אסיאס
עשבים שוטים בימוי: אלן רנה 
לב לא שפוי בימוי: סקוט קופר 
לה דאנס - בלט האופרה של פריס בימוי: פרדריק וייזמן
הגנים הלאומיים: הרעיון הכי טוב של אמריקה בימוי: קן ברנס 
רסטרפו בימוי: טים התרינגטון, סבסטיאן ג'אנגר 
כופר בימוי: ג'וש אפיגננסי
 
 

חזרה לראש העמוד
סינמטק ירושלים
דרך חברון 11
ירושלים, 91083
טלפון | 02.5654333
קופות | 9377*