להזמנת כרטיסים חייגו 9377*

הרשמה לניוזלטר

2011

פסטיבל הקולנוע ירושלים ה-28

7-16.7.2011

סרט פתיחה: סופר 8 בימוי: ג'יי ג'יי אברמס

פרסים לקולנוע הישראלי והבינלאומי
פרס חג'ג' לסרט באורך מלא
בוקר טוב אדון פידלמן בימוי: יוסי מדמוני
פרס ון ליר לסרט ראשון/שני
עמק תפארת בימוי: הדר פרידליך
השוטר בימוי: נדב לפיד
פרס הבימוי ע"ש ענת פרחי ז"ל
הנותנת בימוי: הגר בן אשר
פרס חביב הקהל המוענק ע"י קרן ון ליר
אוסטרליה שלי בימוי: עמי דרוזד

פרס ון ליר לסרט התיעודי

שלטון החוק בימוי: רענן אלכסנדרוביץ'
פרס הבימוי לסרט התיעודי
הדירה בימוי: ארנון גולדפינגר
צל"ש
הדולפין בימוי: דני מנקין, יונתן ניר
בני דודים לנשק בימוי: נעמי לב ארי
פרס אדלי הופנברג לסרט קצר
ברבי בלוז עדי קוטנר
פרס ון ליר לסרט סטודנטים עלילתי קצר
חסימות  בימוי: גולן רייז
פרס גוטליב לתסריט
השוטר בימוי: נדב לפיד
פרס חג'ג' למשחק בסרטים באורך מלא
פרס השחקנית: מורן רוזנבלט, נטלי עטיה אודם
פרס השחקן: גור בנטביץ' אורחים לרגע
פרס חג'ג' לעריכה
בוקר טוב, אדון פידלמן אילה בנגד
פרס חג'ג' למוסיקה
בוקר טוב, אדון פידלמן אבי בללי
פרס ון ליר לצילום
השוטר שי גולדמן
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר – פרס אוסטרובסקי לסרט תיעודי
טעמה המר של החירות בימוי: מרינה גולדובסקאיה
ציון לשבח
הגל הירוק בימוי: עלי סמאדי אהדי
בטון בימוי: נורית קידר
פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר – פרס תרומת קרן קאמינגס לסרט עלילתי
הפרס בימוי: פאולה מרקוביץ'
פרס החוויה היהודית, בתרומת מיכאלה וליאון קונסטנטינר
פרס ליה לסרטים העוסקים במורשת יהודית
שלום עליכם: צוחק בחשיכה בימוי: ג'וזף דורמן
מרכז הצפייה "פרס אבנר שלו יו"ר יד ושם"
ילדי פלא בימוי: מרכוס א. רוזנמילר
פרס הפורום לשימור הזיכרון האודיו-ויזואלי
המשפחה של ניקי בימוי: מאטיי מינאץ'
ציון לשבח
חזיונות בלתי פוסקים בימוי: דוקי דרור
מחוברים: אוטובלוגוגרפיה על אהבה, מוות וטכנולוגיה בימוי: טיפני שליין
פרס הקרן לירושלים לסרט האקספרימנטלי הישראלי
חטיפה בימוי: אוהד פישוף
פרס שני מטעם קרן משפחת אוסטרובסקי
רגע חופשי בימוי: ניר עברון
אות הקורה:
ערן ריקליס
אות הקורה:
בלה טאר
אות הוקרה:
נחמן אינגבר

 

בוקר טוב אדון פידלמן
שלטון החוק
הנותנת
טעמה המר של החירות
ילדי פלא
סרטים בינלאומיים בולטים:
חתולו של הרב בימוי: יוהן ספאר, אנטואן דלבו 
טבלואיד בימוי: ארול מוריס
ג'ירו חולם על סושי בימוי: דויד גלב
איך למות באורגון בימוי: פיטר ד. ריצ'רדסון
מערת החלומות הנשכחים בימוי: ורנר הרצוג 
חוף בומביי בימוי: עלמה הראל
ראש שור בימוי: מיכאל ר. רוסקאם
רטרוספקטיבה לפייר אטקס
הסוס מטורינו בימוי: בלה טאר
היו זמנים באנטוליה בימוי: נורי בילגה ג'יילן 
הרג הכרחי בימוי: יז'י  סקולימובסקי
צ'יקו וריטה בימוי: פרננדו טרואבה, חאווייר מריסקל, טונו אראנדו
בלדה טריסטה בימוי: אלכס דה לה איגלסיה 
ראטנברג בימוי: אתינה רחל צנגרי
13 מתנקשים בימוי: טאקשי מיקה
 
 

חזרה לראש העמוד
סינמטק ירושלים
דרך חברון 11
ירושלים, 91083
טלפון | 02.5654333
קופות | 9377*