סגור
לתכנית החודשית
ברוח החופש - השופטים
ירון שרף

ירון שרף הוא מבכירי הצלמים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה הישראלית, זוכה פרס אופיר על עבודתו בסרטים "שבעה" ו"הערת שוליים". שרף, בוגר החוג לקולנוע באוניברסיטת תל־אביב והמחלקה לצילום סטילס בבית הספר לאמנות חזותית בניו־יורק, חתום על מלאכת הצילום בשורה של קלאסיקות עכשוויות ובהן "אחד בלב", "הנערים", "הבלתי רשמיים", "היורד למעלה", "נורמן", "אפס ביחסי אנוש", "הנוער", "בית־לחם", "ולקחת לך אשה", "הכל דבש", "אהבה זה כואב", "פלורנטין", "יוסי וג'אגר" ועוד.

קרין ריבקינד־סגל

קרין ריבקינד־סגל היא המנהלת האמנותית של פסטיבל דוקאביב. לפני כן שימשה כמנהלת התוכנית של דוקאביב ועבדה בארכיון הסרטים של אוניברסיטת הרווארד, בפסטיבל הקולנוע היהודי בבוסטון וניהלה את מגזין הקולנוע הישראלי "מערבון". כמו כן השתתפה כשופטת וחברת פאנל בפסטיבלי קולנוע ברחבי העולם. ריבקינד־סגל היא בוגרת האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל, והציגה את עבודותיה בשורה של מוסדות בארץ ובחו"ל, בהם המטרוגרף בניו־יורק, מוזיאון פוג באוניברסיטת הרווארד ומוזיאון תל־אביב.

לימור שמילה

לימור שמילה היא במאית קולנוע ומלהקת בכירה ומוערכת. זוכת פרס אופיר לשנת 2016 על עבודתה כמלהקת בסרט "סופת חול". "מונטנה", סרטה הראשון כבמאית ותסריטאית, הוצג בהקרנת בכורה בפסטיבל טורונטו בשנת 2017 וזכה בפרס השחקנית בפסטיבל חיפה. "ככה את אוהבת", סרטה השני, זכה ב-2019 בפרס העריכה בפסטיבל ירושלים ועתיד לצאת השנה לאקרנים. בימים אלו עובדת שמילה על סרטה השלישי, "שלושה לילות באלפא".