סגור
לתכנית החודשית

גופים מייסדים

גופים תומכים, נותני חסות, חברים יקרים ואתם...
ירושלים היא מוקד משיכה בינלאומי, ומרכז הקולנוע בירושלים ופסטיבל הקולנוע שייכים לכל מי שירושלים נקרית בדרכו. פסטיבל הקולנוע הבינלאומי בירושלים הוא גרסה מרוכזת של משימות אירועים המתרחשים במהלך כל השנה במרכז הקולנוע ירושלים. על אף שהמקום ידוע בשמו "הסינמטק", קשת האירועים בו עשירה ביותר. לא רק תכנית הקרנות מגוונת אלא גם ארכיון סרטים, ספריית מחקר ומרכז מידע המתמחה בקולנוע, אוסף פריטי קולנוע נדירים, חדרי לימוד וחדרי ישיבות, עמדות לצפייה דיגיטאלית כמו גם נוף ייחודי, בית קפה וגן הצופה אל החומות.
המקום נוסד הודות לג'ורג' אוסטרובסקי וביוזמתו, שהיה התומך הראשון בהקמת המוסד ובתמיכתו של ראש העיר דאז, טדי קולק, וקרן ירושלים. במהלך השנים, בנדיבותם של ידידים מכל רחבי העולם ויותר מכל, קבוצת קרן ון ליר, קרן משפחת אוסטרובסקי וקרן ירושלים הסתייעה הרחבתו וחידושו בד בבד עם תמיכה במפעליו של המקום. הוקרתנו לתורמים מובלטת בכניסה לבניין ובאתר האינטרנט שלנו.
בשנת 1984 , ליה ון ליר השיקה את פסטיבל הקולנוע הבינלאומי, אך בזכותם של תורמים ותומכים רבים כמו גם מוסדות בארץ כל רחבי העולם התאפשר קיומו של הפסטיבל במשך שנים כה רבות. אנו מצדיעים לה ולכל מי שסייע בידינו לקיים מפעל זה. ברחבי
הבניין תלויים לוחות בהם הכרת תודה לכל הגורמים שסייעו לנו במהלך השנים. כל תרומה מסייעת, לא רק לפסטיבל אלא גם לפעילות במהלך השנה כולה.
למידע נוסף כיצד תוכלו לסייע לנו, צרו קשר עם דניאל כהן daniel@jff.org.il