סגור
לתכנית החודשית
מקצועות הסט: לא מה שחשבתם

המיזם לקולנוע ולטלוויזיה בירושלים גאה להציג את ימי התעשייה בפסטיבל הקולנוע ירושלים

17:15-16:00 סצנות אינטימיות: בין האישי לפומבי

פאנל בהנחיית הבמאית יסמין קיני ובהשתתפות מתאמת האינטימיות ערגה יערי, השחקנים מנשה נוי ולירון בן שלוש וד"ר קרן מינץ.

בעולם המתעורר להכרח בגבולות ברורים ובמציאות בה עירום ומיניות מופיעים יותר ויותר על המסך, ננסה להבין קצת יותר לעומק מה בעצם דורשת סצנה אינטימית משחקניה? נדון בשאלות כיצד הרבדים האישיים והסביבתיים חוברים יחד לעיצוב החוויה הרגשית והפיזית של מי שמשחק אינטימיות, ומה יכול לתמוך בתהליך העבודה.

18:15-17:30 איך אומרים "שואו ראנר" בעברית, והאם בכלל יש דבר כזה?

יורם הוניג בשיחה עם דקלה קידר, יוצרת ותסריטאית "שעת אפס" על הדרך של הסדרה - מפסקה אחת של רעיון, ועד לפרס הסדרה הטובה ביותר בפסטיבל קאן. ננסה לפענח מה מאפשר שיתוף פעולה פורה בין במאי לתסריטאית – משלב כתיבת התסריט, דרך שלבי ההפקה השונים, מליהוק ועד לצילומים ועריכה, ומנגד, מה המלכודות שאורבות בדיאלוג שכזה? האם ואיך ניתן להימנע מהן מראש, לטובת השלם הגדול יותר מסכום חלקיו?

19:15-18:30 הלואו-באדג'ט כמנוף ליצירה הקולנועית: תסריט, לוקיישן, וידאו-בורד

הבמאי עמיחי גרינברג ("העדות") יחלוק עם הקהל את שיטות העבודה הייחודיות שלו: על תכנון מקדים משלב התסריט דרך בחירת לוקיישן ועד לוידאו סטורי-בורד המאפשרים שדרוג משמעותי של הסרט. הדגמות מתוך "הבריכה", הסרט הבא של גרינברג שנמצא בפוסט פרודקשן.

20:30-19:30 הקרנת תוצרי חממות "הסצנה"

במשך חמש שנים עשרות יוצרים השתתפו בחממות שלנו לפיתוח תוכן "הסצנה". הם פיתחו סרטים, סדרות טלוויזיה, סרטי אנימציה וסדרות רשת. באירוע זה אנו חוגגים את התקדמות היוצרים והיוצרות ונצפה בקטעים שהופקו מתוך עשרה פרויקטים. למושב זה יש להירשם כאן>>>

הכניסה חופשית, בהזמנת מקום מראש